Nauka pływania

Firma ZUBA.SPORT prowadzi zajęcia z nauki doskonalenia pływania zarówno dla dzieci i młodzieży, jak również dla dorosłych. Są one dostosowane do indywidualnych umiejętności pływaków, dlatego też osoby nieumiejące pływać, mogą liczyć na fachową pomoc przy nauce pływania. Osoby już pływające, dzięki instruktorom rozwiną dotychczas zdobyte umiejętności. Wszyscy uczestnicy podzieleni są na grupy uwzględniające ich indywidualny poziom w pływaniu.

Nad bezpieczeństwem młodych pływaków zawsze czuwa wykwalifikowany instruktor, będący w wodzie wraz z dziećmi.

Dzięki stosowanym metodom, formie zajęć uczestnicy wykazują duże postępy w nauce pływania i bardzo szybko nabywają umiejętności pływackie.

Zapraszamy dzieci już od 5 roku życia

Zajęcia na pływalni prowadzimy przez cały rok szkolny (od września do czerwca) zgodnie z kalendarzem szkolnym (w dni wolne od zajęć lekcyjnych zajęcia nie odbywają się).

Do korzystania z naszych usług zapraszamy na basen OSiR w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Próchnika 8/12 (przy Gimnazjum nr 4), w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 18.30-19.15.

W ramach prowadzonych zajęć, wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców z okolic Piotrkowa, istnieje możliwość dowiezienia zorganizowanych (8-osobowych) grup dzieci na pływalnię. Terminy zajęć ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb danej grupy (np. bezpośrednio po skończonych lekcjach).